chewiest ایران لهستان لهستان ایتالیا

chewiest: ایران لهستان لهستان ایتالیا والیبال ایتالیا تیم ملی والیبال مربع مازندرانی

گت بلاگز فرهنگی هنری دورهمی قهرمان اتومیبلرانی با مهران مدیری

برنامه شب گذشته «دورهمی» به گفتگو با قهرمان اتومبیلرانی کشورمان کوروش محمدخانی تخصیص داده شده است داشت.

دورهمی قهرمان اتومیبلرانی با مهران مدیری

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیونگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ مهران مدیری کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی «دورهمی» شب گذشته با پرداختن به عنوان تغدیه میزبان تنها راننده ایرانی در مسابقه های اتومبیلرانی فرمول شد.
مجری این برنامه با اشاره به عنوان برنامه بیان کرد: تغذیه از جمله مواردی است که به طور مستقیم با فوت و میر انسان ها سرو کار دارد و تعداد قطعات خاک سپاری گسترش پیدا کرده است.

عبارات مهم : فرمول

وی در ادامه گفته های خود به گسترش گورخوابی اشاره کرد و گفت: گورخوابی هر لحظه نشانه فقر نیست و گاهی افراد از خوردن زیادی می خوابند.
مدیری بعد از نخستین بخش نمایشی که به وسیله بازیگران این برنامه سروش جمشیدی و مه لقا باقری اجرا شد، عنوان کرد: زمین بازی های قدیم امروز جای خودش را به گیم نت ها داده و به دنبال آن گیم نت ها، به ساندویچی تبدیل شده است هست، در حال حاضر زیاد افراد شغل قبلی خود را ترک کرده و به کار رستوران و خوراکی مشغول هستند و چون دست در این حرفه زیاد شده، رستوران ها و اغذیه فروشی ها تلاش می کنند در این عرصه ابتکار عمل به خرج دهند.
وی در ادامه به منوهای عجیب و غریب رستوران ها جهت جذب مشتریان زیاد اشاره کرد و در خصوص رژیم های تازه و سبک های متفاوت غذایی گفت.
مدیری شب گذشته میزبان کوروش محمدخانی قهرمان مسابقه های اتومبیلرانی فرمول بود و از وی راجع به این ورزش و چگونگی ورودش به این رشنه ورزشی سوالاتی مطرح کرد.
محمدخانی در ابتدا بعد از عرض سلام به شروع فعالیت های خود از سن 7 سالگی و همچنین تشویق های پدرش اشاره کرد و گفت: 7 ساله بودم که پدر برایم یک ماشین درست کرد و در 10 سالگی با همان ماشین رکورد پرش با اتومبیل دنیا را زد. بعد از آن بود که عمویم در مشهد پیست کارتینگ تأسیس کرد. من از 16 سالگی جهت ادامه تحصیل به لندن رفتم و دو سال پیش به کشور عزیزمان ایران آمدم.
وی در ادامه با اشاره به حمایت های مادرش از این ورزش و علاقه او، در خصوص دوران کودکی خود اظهار داشت: از همان سن پایین عاشق سرعت بالا، خطر و هیجان بودم و بعد از نائب قهرمانی ام تصمیم جدی جهت ادامه این ورزش گرفتم.
سفیر امنیت بزرگراه و خیابان های کشور عزیزمان ایران اطراف مسابقه های اتومبیلرانی بیان کرد: اتومبیلرانی بر اساس تصمیم‍ هایی که در حین رانندگی گرفته می شود و فشارهایی که به روی راننده هست، جزو ورزش های فیزیکی و ذهنی محسوب می شود.
محمدخانی افزود: اتومبیلرانی رشته های مختلفی دارد که فرمول یک درجه نهایی آن هست، در واقع تفاوت بین فرمول و فرمول یک بین سرعت ماشین ها و رده بندی مسابقه های است.
وی عنوان کرد: اتومبیلرانی سن خاصی دارد و به این بستگی دارد که راننده آمادگی جسمی و ذهنی خاصی داشته باشد. امروزه زیاد راننده های جوان به این ورزش گرایش پیدا کرده اند.
قهرمان اتومبیلرانی مسابقه های فرمول از 22 مقام اروپایی و جهانی و پیشنهاد کشور روسیه و چین جهت بالابردن پرچم کشورهایشان گفت.
محمدخانی با بیان خاطره ای، از تصادف خود با دیوار لاستیکی در پیست کارتینگ گفت و به مصرف تغذیه سالم و نگه داشتن جسمی سالم جهت این ورزش اشاره کرد.
مدیری در ادامه گفتگوی خود به عنوان سفیر امنیت بزرگراه و خیابان های کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و محمدخانی اینگونه توضیح داد: فدراسیون جهانی اتومبیلرانی در اروپا یک کمپینی را جهت حرکت به سمت بزرگراه های ایمن تاسیس کرد و از هر کشور یک سفیر گزینش شد. در واقع یکی از دلایلی که به کشور عزیزمان ایران آمدم، الگوسازی این کمپین در جهت ایمن سازی رانندگی در بزرگراه و خیابان ها در کشورم است.
محمدخانی در آخر با ابراز اینکه من خوشبختی را درک می کنم، یک تابلو نقاشی و دفترچه افتخارات خود را به موزه «دورهمی» اهدا کرد.
گزارش از محدثه نعمتی
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرمول | برنامه | مسابقه | مهران مدیری | اتومبیلرانی | برنامه دورهمی | مهران مدیری | قهرمان اتومبیلرانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog