chewiest ایران لهستان لهستان ایتالیا

chewiest: ایران لهستان لهستان ایتالیا والیبال ایتالیا تیم ملی والیبال مربع مازندرانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گرگ در لباس میش , تحلیل سایت اسپانیایی از قدرت ایران

یک سایت اسپانیایی در گزارشی تاکید کرد که شاگردان خولن لوپتگی نباید به هیچ‌وجه کشور عزیزمان ایران را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست کم بگیرند.

گرگ در لباس میش , تحلیل سایت اسپانیایی از قدرت ایران

تحلیل سایت اسپانیایی از قدرت ایران؛ گرگ در لباس میش

عبارات مهم : ایران

یک سایت اسپانیایی در گزارشی تاکید کرد که شاگردان خولن لوپتگی نباید به هیچ وجه کشور عزیزمان ایران را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست کم بگیرند.

به گزارش ایلنا، سایت اسپانیایی «AGdeportes» نوشت: «تیم های پرتغال، کشور عزیزمان ایران و مراکش نخستین رقبای اسپانیا در جام جهانی 2018 روسیه خواهند بود. خولن لوپتگی، سرمربی ماتادورها گروه B را سخت و سخت توصیف کرده هست. از زمانی که لوپتگی هدایت تیم ملی اسپانیا را بر عهده گرفته، تیم تحت هدایت وی شکستی را مجبور نشده و 12 پیروزی و 4 تساوی کسب کرده است و در این مدت 52 گل زده اند و 10 گل دریافت کرده اند. اسپانیا با کسب 9 پیروزی از 10 بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 با اعتماد به نفس بالایی به روسیه پا خواهد گذاشت. اسپانیا در جام جهانی باید با سه رقیبی بازی کند که تمام تلاش خود برابر این تیم را به کار خواهند بست. پرتغال، کشور عزیزمان ایران و مراکش نخستین موانعی هستند که اسپانیا باید بر آنها غلبه کند تا راه رسیدن مجدد به تاج و تخت فوتبال را هموار کند.»

گرگ در لباس میش , تحلیل سایت اسپانیایی از قدرت ایران

این سایت اسپانیایی در مورد رویارویی شاگردان لوپتگی با مردان کارلوس کی روش با تیتری با عنوان ایران، گرگی در لباس میش نوشت: «تیم های آسیایی در نگاه اول سیندرلاهای گروه خود هستند. معمولاً خبر آنچنانی از فوتبال کشور عزیزمان ایران در رسانه های اروپایی دیده نمی شود و زیاد مردم سطح کیفی تیم ملی کشور عزیزمان ایران را به رسمیت نمی شناسند. نگاهی اجمالی به عملکرد تیم ملی کشور عزیزمان ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 و خصوصیات بازی آنها ما را به این یقین می رساند که ما با تیمی ملاقات خواهیم کرد که آنطور که فکر می کنیم، ضعیف نیست.»

در ادامه این گزارش آمده است: « کشور عزیزمان ایران در رده بندی فیفا در مکان سی ودوم دنیا جای دارد. آنها نخستین تیم آسیایی بودند که بعد از تکمیل کار بی نقص خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2018، صندلی خود را در پرواز روسیه رزرو کردند. تیم ملی کشور عزیزمان ایران در 10 بازی مرحله انتخابی 6 پیروزی و 4 تساوی کسب کرد و 1152 دقیقه دروازه اش را بسته نگه داشت. کارلوس کی روش هم جهت سومین بار متوالی در مسابقه های جام جهانی حضور پیدا خواهد کرد و در رأس تیمی است که قدرتش بستن فضاها بر روی حریف و استفاده از کوچکترین اشتباه جهت ترتیب ضدحملات و تخریب فضاهایی است که حریف در اختیارشان قرار می دهد. ستاره تیم ملی کشور عزیزمان ایران هم سردار آزمون، مهاجم تیم روبین کازان است.»

یک سایت اسپانیایی در گزارشی تاکید کرد که شاگردان خولن لوپتگی نباید به هیچ‌وجه کشور عزیزمان ایران را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست کم بگیرند.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | اسپانیا | اسپانیا | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog