chewiest ایران لهستان لهستان ایتالیا

chewiest: ایران لهستان لهستان ایتالیا والیبال ایتالیا تیم ملی والیبال مربع مازندرانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ارز مسافرتی گران می‌شود / ذوالقدر

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که براساس بسته تازه ارزی، قیمت ارز مسافرتی عوض کردن خواهد کرد و به قیمت ارز آزاد نزدیک می‌شود. 

ارز مسافرتی گران می‌شود / ذوالقدر

ذوالقدر: ارز مسافرتی گران می شود

عبارات مهم : سیاست

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که براساس بسته تازه ارزی، قیمت ارز مسافرتی عوض کردن خواهد کرد و به قیمت ارز آزاد نزدیک می شود.

به گزارش ایسنا، سیده فاطمه ذوالقدر با اشاره به نشست غیرعلنی صبحگاه امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این جلسه ضمن تشریح سیاست های تازه ارزی اعلام شد که براساس این سیاست ها ارز ۴۲۰۰ تومانی صرفا به کالاهای اساسی و ضروریات تخصیص داده شده است می یابد و قیمت ارز مسافرتی نیز عوض کردن خواهد کرد و رقم تازه جهت آن تعیین می شود. به نظر می رسد براساس تصمیمات تازه قیمت ارز مسافرتی به قیمت ارز آزاد نزدیک خواهد شد.

وی همچنین اظهار کرد: در این جلسه با اشاره به تاثیر سیاست های ارزی روی اوضاع بازار عنوان شد که فروش نفت جهت کشور در جهت جلوگیری از کسری بودجه در اولویت خواهد بود. همچنین گفته شد که مذاکرات با اروپا مثبت بوده و ان شاءالله ادامه دارد.

ارز مسافرتی گران می‌شود / ذوالقدر

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارنظر نمایندگان در جلسه غیرعلنی خاطرنشان کرد: آقای لاریجانی همچنین راجع به اعتراضات بعضی شهرها گزارشی به نمایندگان ارائه کرد که این تجمعات در کدام شهر و چند نفر بوده هست.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که براساس بسته تازه ارزی، قیمت ارز مسافرتی عوض کردن خواهد کرد و به قیمت ارز آزاد نزدیک می‌شود. 

واژه های کلیدی: سیاست | مجلس شورای اسلامی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog